5

Як правильно вибрати оправу для дерев’яних сонцезахисних окулярів WoodTon

Picture

Окуляри в дерев’яній оправі – це модний аксесуар, вони роблять образ завершеним і привертають до себе увагу. Для того, щоб виглядати модно, потрібно не просто підібрати форму окулярів, яка б підходила рисам обличчя, а і бути у курсі останніх трендів.
Тренд цього літа окуляри з дерев’яною оправою. Якщо ти вже зупинив свій вибір на окулярах WoodTon, то ця стаття допоможе тобі обрати правильну форму оправи, саме для твого обличчя.

Підійдіть серйозно до вибору дерев’яної оправи, адже її форма повинна ідеально підходити до вашого обличчя, і тільки тоді окуляри підкреслять гармонію образу, акцентуючи увагу оточуючих на особливостях тієї чи іншої форми обличчя.
При виборі оправи пам’ятайте, що візуально окуляри міняють риси обличчя, а ще, окуляри можуть не тільки підкреслити, згладити певні риси, але і дещо спотворити обличчя.
З усього різноманіття форм в цілому можна виділити п’ять основних тип облич: овальне, ромбовидне, кругле, трикутне або серцевидне, квадратне.
Овальна форма обличчя – оправа дерев’яних окулярів повинна підходити до найширшої частини вашого симпатичного овального обличчя або бути трохи ширше її. Порадійте за себе: інших обмежень при виборі оправи для вас немає.
Ромбовидна форма обличчя – якщо у вас вузький лоб, широкі вилиці, тонке підборіддя, саме окуляри допоможуть вам візуально зменшити диспропорцію ромбовидної форми обличчя. Це зроблять овальні окуляри, якщо їх верхня лінія буде дещо подовжена. І саме вам підійдуть так звані «бабусині» окуляри з круглими скельцями.
Кругла форма обличчя – якщо ваше обличчя має однакові параметри по висоті і ширині, оправа повинна бути витягнутою, вузькою і відрізнятися загостреними зовнішніми кутами. Можна вибрати симпатичну оправу прямокутної форми, яка також вдало підкорегує недоліки круглого обличчя.
Трикутна форма обличчя – якщо у вас вузький лоб, але круглі вилиці і досить масивне підборіддя, пропорційність вашого обличчя можуть підкреслити окуляри з напівободковою оправою без нижньої частини. Широкі дужки, декорована верхня частина, форма метелики – все це стане для вашого обличчя ідеальним варіантом.
Квадратна форма обличчя – якщо верхня частина обличчя пропорційна, а нижня відрізняється масивністю, вибирайте оправу з м’якими, округлими лініями. Модна оправа «котяче око» стане для вашого обличчя прекрасним варіантом.
Не забувайте про те, що бувають виключення із правил, тому, в першу чергу, керуйтеся своїми побажаннями і питайте поради у дзеркала.
Сподіваємося, що з нашою допомогою, ви вдало оберете свою оправу, а все інше залиште за нами, адже оправи WoodTon мають свій власний, неповторний стиль, вони унікальні в своїй природі. При виборі окулярів WoodTon, ти підкреслиш свою неординарну особистість з багатим внутрішнім світом. Наші окуляри несуть в собі неймовірний заряд позитивних емоцій, бадьорість, енергію природи.
Аксесуари WoodTon підкреслять особливість будь-якого образу і стануть яскравим акцентом у вираженні індивідуальності свого власника.