Сонцезахисні окуляри в дерев’яній оправі – новинка від Woodton

Тренд5 цього літа окуляри з дерев'яною оправою, тож не дивно, що це вибір №1 серед аксесуарів у представників шоу-бізнесу.

Окуляри з дерев’яною оправою зараз переживають другу молодість, а вперше їх почали виготовляти ще до появи пластику, адже новий матеріал набагато надійніший та значно дешевший, а обробку пластика вигідніше було зробити за допомогою спеціальної техніки, при цьому відмовитися від дорогої ручної роботи. Крім того, замінити скло в пластиковій оправі виявилося набагато простіше, ніж в дерев’яній. Тому про дерев’яні аксесуари було забуто на добрих десяток років.
І ось в моду знову повернулася любов до екологічного і натурального. Еко-одяг, продукти, ну і звичайно, аксесуари - окуляри в дерев’яній оправі, чи не найкраще підходять до цієї категорії.
В наш час на полицях магазинів так багато однакових речей, що хочеться якось відрізнитися від інших, і проявити власну унікальність, зробити це можна з окулярами WoodTon, адже кожна дерев’яна оправа відрізняється, завдяки відтінку різних порід дерева.
Ми з задоволенням змогли поєднати нашу пристрасть до трендового дизайну і натуральні природні матеріали. Окуляри WoodTon нададуть будь-якому образу унікальний стиль і норовливий характер, адже це не традиційний пластик і метал, а живий матеріал – дерево. Носити окуляри з дерев’яною оправою - це так само, як дихати свіжим повітрям, та єднатися з життєдайною енергією природи.
Наші оправи виготовлені виключно ручною роботою та за допомогою спеціальної технології вигинання дерева. В роботі ми використовуємо тільки натуральні, екологічно чисті масла, які підкреслюють природну структуру дерева. А завдяки професійності наших дизайнерів, оправи розробляються у різноманітних формах, задля врахування всіх типів облич.
У виготовленні наших оправ ми намагаємося досягати гармонії між благородним екзотичним деревом, модними тенденціями і класикою. Ми дуже хочемо, щоб Ви розділили з нами наше захоплення природою, яка живе в цих окулярах, а також поринули у світ неймовірних аксесуарів.
Так народжуються найкращі оправи та окуляри в світі! Придбайте окуляри WoodTon cобі, а також на подарунок близьким і дорогим людям. Радійте своєму вибору, а також своїй участі у підтримці разом з нами екологічного виробництва!
Будь собою, обирай окуляри WoodTon!
«…Через те ми радіємо, потрапляючи в природу, що тут ми приходимо в себе».

Залишити відповідь

, щоби коментувати.