Про нас

 

 

Амбіційна молода українська команда, яка спеціалізується на виготовленні стильних аксесуарів з дерева ручної роботи. Кожен член нашої команди має багатолітній вузькоспеціалізований досвід і по своїй спеціальності відповідає за розвиток окремого сектору в WoodTon.

Ідея створення якісних аксесуарів з натуральних матеріалів зародилася на початку 2015 року. Як і всі молоді вітчизняні бренди, деякий час WoodTon намагався знайти свою нішу серед виробників сувенірів ручної роботи.

Перший продукт, який  ми створили, стали сонцезахисні окуляри в дерев’яній оправі.  В подальшому, відбулося розширення асортименту продукції і розпочалася ера краваток-метеликів з дерева, що на сьогоднішній момент, є основним і найбільш популярним нашим товаром.

На численні побажання клієнтів, як доповнення до метеликів, з’явилися запонки з дерева.

Виробляючи ці продукти, існувала мрія створити щось власне,  внести свою частку, запровадити новий тренд, так зародилася ідея створити аксесуари для взуття, які вже оцінили наші іноземні партнери.

На даний момент, продукцію WoodTon носять у всіх куточках світу, починаючи з Європи та завершуючи Австралією, Канадою та Новою Зеландією.

Основні події для яких купують нашу продукцію є весілля, дні народження, випускні вечори, корпоративи, ділові зустрічі, вечірки. Товари WoodTon ідеально підійдуть як подарунок для близьких людей, ділових партнерів, родичів.

info@woodton.com.ua
tel. (098) 109-09-70

Підписка на останні новинки, акціїні пропозиції та спеціальни знижки

 

Стосовно питань співпраці, розміщення продукції в вашому інтернет-магазині чи роздрібній точці продажу, а також стосовно корпоративних і гуртових замовлень пишіть нам.

 

Зворотній зв’язок

Завжди раді будь-якому виду співпраці.